Provoz 2. st. ZŠ Smečno do konce školního roku 2019/2020

29.05.2020

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás informovali o změnách v provozu 2. stupně Základní školy Smečno, okres Kladno.

Žákům 2. stupně je umožněno nastoupit do školy od 8.6.2020. Na základě doporučení MŠMT nepůjde o fungování v obdobném režimu jako u 1. st. ZŠ, ale o dobrovolné konzultace pro objasnění a upevnění učiva. Vyučující nabídnou žákům možnost ukončit hodnocení za 2. pololetí aktuálního školního roku.

Žáci mohou navštěvovat školu vždy v pondělí, ve středu a v pátek podle speciálního rozvrhu, se kterým je seznámí třídní učitelky. Ty budou také organizovat všechny aktivity spojené s ukončením školního. Jedná se např. o odevzdávání učebnic, převzetí osobních věcí ze šatních skříněk a předávání vysvědčení.

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace prosíme rodiče, aby pravidelně sledovali webové stránky, na kterých budou průběžně zveřejňovány bližší informace.